EXIT TOYS Trampolína EXIT PeakPro 305 X 519 Cm - černá

EXIT TOYS Trampolína EXIT PeakPro 305 x 519 cm - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:EXIT TOYS
Cena:42900,00 Kč
EXIT TOYS Trampolína EXIT PeakPro 305 x 519 cm - černá 4,75 (95%) 21 hodnocení

TRAMPOLÍNA EXIT PEAKPRO 305x519 CM - ČERNÁ

Trampolína EXIT PeakPro s ochrannou sítí je kulatá trampolína s matně černým ochranným polstrováním, které umožňuje prvotřídní a pohodlný odskok. Trampolína velikosti má robustní vzhled a díky černému rámu, jemným barevným detailům.

Součástí této trampolíny je trampolínový žebřík, abyste na ni mohli rychle a bezpečně vylézt. Trampolína PeakPro na zahradě přiměje děti skákat radostí, aby mohly předvést své nejlepší triky.

STABILNÍ TRAMPOLÍNA NEJVYŠŠÍ KVALITY

Absolutní špičkovou kvalitu trampolíny EXIT PeakPro lze mimo jiné vysledovat až k jejímu rámu. Nohy a horní kolejnice jsou extra silné o průměru 76 milimetrů, což z něj činí absolutně nejsilnější trampolínový rám EXIT. Za každého počasí a během nejdivočejších skoků zůstává trampolína stabilní a na svém místě. Aby toho nebylo málo, trampolínový rám je pozinkovaný a práškově lakovaný, aby rez neměl šanci. Pojďme tedy skočit!

Obsahuje Trampolína Černé polstrování a reflexní lem 88 pozinkovaných pružin 4 kovové W-nohy Bezpečnostní síť s překrývající se klopou a skokovou měřicí stupnicí Trampolínový žebřík Pružinový hák

Vybavení pro: Trampolíny V sekci hraČky na ven| sport | sportovní potřeby je možné objevit exit toys trampolína exit peakpro 305 x 519 cm - černá!
© 2021 Kontakt